Kerstin Lundberg-Stenman oljemålning
2018-11-10
588669
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): Lekande barn, signerad och daterad 1973, olja på pannå, ca 49x60 cm