Orientalisk semiantik handknuten matta
2018-11-09
588651
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, semiantik orientalisk, handknuten, geometrisk och stiliserad dekor av växter i blått, grönt, beige och rödbrunt, ca 210x143 cm
Slitage, långsidor med skador, smärre fläckar, fransar saknas