Bestick silver
2018-11-09
588547
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FISKBESTICK, 1 par, RAGUSKED, SOPPSLEV, SOCKERSLEV, 2 mindre SKEDAR, silver, 1800/1900-tal, delvis med monogram och gravyr, längd 12-28 cm, silvervikt exkl. stålblad 297 g
Fiskbestick med ytskador, repor