Soffa sengustaviansk stil
2018-11-11
588413
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, sengustaviansk stil, 1900-tal, vitmålad med skuren dekor, lös sittdyna, längd ca 197 cm, sitthöjd 42 cm
Smärre slitage