Gustav Arne oljemålning
2018-11-09
588391
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Lanskapsmotiv, signerad G Arne, olja på pannå, ca 66 x 47 cm