Vjeteslav Kliuchnikov Oljemålning
2018-11-08
588334
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Äppelblom i Stora Skuggan, Stockholm, signerad och daterad V. Kliuchnikov 2011, olja på duk, ca 55x74 cm, oramad