Ivar Morsing oljemålning
2018-11-08
588305
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Landskapsmotiv, signerad I Morsing, olja på duk, 80x75 cm