Tallrikar 9 st
2018-11-10
588277
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 9 st., Kina, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyr blått, diameter 23 cm
nagg, slitage