Fat samt fyra tallrikar
2018-11-10
588275
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, TALLRIKAR, 4 st., Kina, 1800-tal, dekor i underglasyr blått, diameter ca 23-29 cm
nagg, slitage