Orientmatta
2018-11-15
588211
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MATTA, antik, Moldavien, kelim, s.k. rosenkelim, ca 498x183 cm
Slitage, ställvis hårt slitage, kanter med skador