Fåtölj 1930-tal
2018-11-08
588158
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1930-tal, stomme av bonad björk, svängda ben, klädd i grågrön mönstrad textil, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, tyget med smärre fläckar