Barskåp mahogny
2018-11-09
588137
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerat i olika mahognyslag, svärtad benställning, invändigt med glas och spegel, höjd 118, 83x34 cm
Slitage, mindre skador på dörrarna