Astri Bergman Taube färglitografier
2018-11-07
588114
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (2), ´´De Fyra Vindarnas gata´´ samt ´´I Södern ärvo trapporna...´´, signerade Astri Bergman-Taube, numrerade 7/15 och 8/15, färglitografier, bildstorlek 28x39 cm
Ej examinerade ur ramen