Carl Brandt oljemålning
2018-11-07
588088
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 87x103 cm