Sven X:et Erixson färglitografi
2018-11-07
588069
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Rumsintreör, signerad Sven Erixon 59, 220/360, färglitografi, ca 49x40 cm