Ulf Greder
2018-11-07
588055
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Boulespelarna" signerad Ulf Greder, provtryck, färglitografi, ca 53x61 cm