Rikard Lindström oljemålning
2018-11-07
588048
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Motiv från Sandhamn, signerad och daterad Rikard Lindström 1940, olja på pannå, ca 42x46 cm