Golvlampa
2018-11-07
588022
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, vitlackerad, Bergboms, 1900-talets andra hälft, rund fot, smalt skaft, textilskärm, mräkt bergboms g-240, höjd inkl. skärm ca 145 cm
Slitage, skärm med skador