Bägare silver
2018-11-07
587981
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 20 st, silver, 1900-tal, varav 10 invändigt förgyllda, varierande höjd ca 5-6 cm, vikt 600 g
Delvis med inskription, bucklor och ytskador