Carl Brandt pastell
2018-11-07
587937
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1871-1930): Insjölandskap, signerad Brandt, daterad 93, pastell, ca 30x21 cm
Ej examinerad ur ramen