Spelbord omkring 1900
2018-11-09
587923
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, omkring 1900, mahognyfanér med intarsia, höjd ca 76, 82x41 cm (82x82)
Skador, slitage, repor