Vinställ
2018-11-11
587922
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VINSTÄLL, med grind, 1900-talets första hälft, för ca 156 flaskor, metall, höjd ca 146, 67x62 cm
Sliatge och smärre skador