Brosch förgyllt silver lapis lazuli
2018-11-07
587911
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROSCH, förgyllt silver, cabochonslipad lapis lazuli, dekor av filigran och granulater, diameter ca 39 mm
Lapis lazuli med lätt ytslitage