Staffan Hallström färglitografi
2018-11-07
587862
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Jägare och vass II, signerad Staffan Hallström 47/60, färglitografi, 54x75 cm