Bordslampa med glas skiva
2018-11-06
587789
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, järnstomme med glas skiva på granitsockel, för 2 ljuspunkter, höjd ca 77 cm
Några mindre nagg och en mindre spricka i glas skiva, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen