Paraplyställ
2018-11-07
587787
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PARAPLYSTÄLL, 1900-talets slut, mässing, hög ca 65 cm
Slitage, bucklor