Philip von Schantz färglitografi
2018-11-06
587651
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med svarta vinbär, färglitografi, signerad och daterad v. Schantz -83, 180/190, ca 54x41 cm