Lennart Jirlow färglitografi
2018-11-06
587642
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Picknick", signerad L. Jirlow, 145/210, färglitografi, Mourlot Paris, ca 45x55 cm
Något gulnad