Peter Dahl färglitografi
2018-11-06
587573
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Resturanginteriör, signerad Peter Dahl, 213/375, litografi, ca 62x52 cm