Ljusstakar silver
2018-11-08
587537
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 st., silver, stämplade Tore Eldh Ceson, Göteborg 1975/76, höjd 18 cm, fyllda
Mindre ytrepor, en ostadig