Jens Fänge färglitografi
2018-11-06
587479
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JENS FÄNGE (född 1965): "Scen", signerad Jens Fänge, 32/450, färglitografi /pigment print, ca 49x45 cm