Bägare silver
2018-11-07
587478
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, trumpetformad, bladhölstrad fotring, stämplad GAB Stockholm 1903, invändigt spår av förgyllning, höjd 22 cm, vikt 347 g
Gravyr samt smärre repor