Pierre Olofsson, Komposition
2018-11-06
587477
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition,
signerad Olofsson, färglitografi, ca 16,5x92 cm