Bengt Lindström litografi
2018-11-06
587458
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 104/150, 74x54 cm
Med dedikation