Peter Dahl färglitografi
2018-11-06
587443
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 25, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 43x58 cm