Ljuskrona rokokostil
2018-11-06
587420
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, med 6 st ljusarmar, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd inkl kula ca 85, diameter 62 cm
Nagg