Niki Cash
2018-11-06
587360
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NIKI CASH (Stockholm, född 1973): Komposition - graffiti, signerad och numrerad 22/60, gicleé, ca 54x54cm
HISTORIK:
I mitten av åttiotalet var han med och grundade Graffiti crewet D.I.R. (DUZ IT RIGHT) här i Stockholm som var verksamma i första hand längs Kungsängenlinjen ett antal år.
Oramad, hanteringsveck