Ring med diamanter Elon Arenhill Tema smycken
2018-11-08
587319
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ELON ARENHILL, ring, 18 k tvåfärgat guld, briljantslipade diamanter totalt ca 0,30 ct, kvalité W(H)/SI, signerad Elon Arenhill, 1963, ringstorlek 16 mm/50, vikt ca 4,1 g
Bruksslitage