Petter Thoen litografi
2018-11-06
587318
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Tango", signerad Thoen, 52/320, färglitografi, bildmått ca 53x36 cm
Oramad