Agda Holst oljemålning
2018-11-07
587315
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AGDA HOLST (1886-1976): Landskapsmotiv, signerad Agda Holst, daterad 1934, olja på pannå, ca 37x49 cm