Agda Holst oljemålning
2018-11-07
587314
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AGDA HOLST (1886-1976): "Sluttning mot havet", signerad Agda Holst, daterad 1932, olja på pannå, ca 21x28 cm