Iron
2018-11-15
587283
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IRON (samtida): "Miss Fortune", digital print, signerad samt numrerad "Iron", 2/90, tryckmått ca 39x39