Iron
2018-11-15
587281
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IRON (samtida): "Miss Behave", digital print, signerad samt numrerad "Iron", 2/90, tryckmått ca 60x39