Sven Olof Ehrén
2018-11-06
587247
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -60 resp 61, färglitografi, 244/310 265/310, ca 47x33 resp 30x52 cm
Gulnad