Joakim Allgulander färglitografi
2018-11-04
587205
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad Joakim Allgulander, numrerad 193/210, litografi, bladstorlek ca 36x30 cm