Lennart Rosensohn oljemålning
2018-11-06
587189
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Nakenstudie, signerad Rosensohn, daterad 1947, olja på duk, ca 98x55 cm
Mindre färgbortfall, mindre krackeleringar