Stilleben
2018-11-04
587176
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mstilleben med roser i vas, signerad S.H.C.N Fluk, olja på duk, ca 51x78 cm