Löparskor 1900-tal Sport

Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport
Löparskor 1900-tal Sport

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARTI LÖPARSKOR, FRIIDROTT, 1900-tal, enstaka signerade av löpare, varierande märken och storlekar,

PROVENIENS:
Löparrummet, Restaurang Jakthornet, Stockholm

Visas på begäran. Använda, bruksslitage, 1 ur med skador, repor

587161

2018-11-25