Severin Nilson oljemålning
2018-11-04
587153
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Höbalar, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 41x60 cm
Något gulnad