Karusellbord
2018-11-03
587126
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARUSELLBORD, mahogny, med fyra lådor i sargen, oktagonal skiva som är läderklädd, 1900-talets första hälft, snurrbar, på hjultrissor, höjd ca 63, diameter ca 60,5 cm
Bruksslitage, slitage på lädret och skivan